Amikor megtudta, hogy az aszcendense az Ikrek jegyébe esik, kétségbe esett, pedig ennek köszönheti a kezdeti sportos életét, és azt, hogy a rá bízott gyerekek szerették és ragaszkodtak hozzá.
„A sport midig fontos volt az életemben. Mélyen egyetértek az ókori mondással: ép testben, ép lélek. Amit helyesen edzett testben edzett léleknek kellene fordítani. Életem legboldogabb időszaka volt, amikor úszni tanítottam gyerekeket.”
„A szülők kezdetben aggódtak”
A horoszkópjából kiolvasható, hogy a gyerekekkel egyedi módszer alapján szerettette meg az úszást.
„Pofonegyszerű volt a ’titok’. Rengeteget dicsértem, állandóan bíztattam a kicsiket, sokat játszottunk. Azt például, hogy mi vagyunk a gombócok az uszodányi levesben. A szülők kezdetben aggódtak, mert sem komoly fegyelmet, sem fejlődést nem láttak.”
Szerencsére bíztak Éviben, és az eredményben nem is kellett csalódniuk.
A horoszkóp alapján elmondható, hogy Évi nagyon jól kijön a párja három gyermekével is. „Rengeteg könyvet olvastam fel nekik, a teljes Harry Potter szériát. Aztán Andris egyszer csak megjegyezte, Évi, te egészen jól olvasol fel nekünk, de azért a Rudolf Péter hangos könyvei jobbak nálad. Nagyot nevettem és megnyugodtam, ha ő a viszonyítás pont nálunk, akkor minden rendben van. Örülök annak, hogy a gyerekek szeretnek, és annak még jobban, hogy ezt ki is mutatják.”
Ez is érdekelhet: Otthon nyugtatja háborgó lelkét Barabás Évi: „Gyógyító ereje van a kertemnek”
„A férfi felhívott, és azóta egy pár vagyunk”
A horoszkópja alapján elmondható, hogy a barátai között vannak olyanok, akikkel azért hozza össze a gondviselés, hogy sorsfordító változások történjenek az életében.
„Pataki Zita vicces volt, amikor hat évvel ezelőtt arra unszolt, ismer egy férfit, akivel nekem találkoznom kell, mert mi tökéletesen kiegészíthetnénk egymást. Azért hitt az ilyesfajta találkozásban, mert ő is így ismerte meg a párját. Végül beadtam a derekamat, és azt mondtam decemberben, majd februárban hívjon, mert az én életemben a nagy történések mindig ebben a hónapban esnek meg. A férfi felhívott, és azóta egy pár vagyunk.”
A horoszkópjában a Szaturnusz – mely az idő jelölője – arról árulkodik, hogy szépen fog megöregedni, és nem lesz szüksége plasztikai beavatkozásra.
„A televízió smink szobájában a lányokkal egyre gyakrabban beszélünk a gravitációról. Nem hazudhatunk se magunknak, se a tükröknek, az elmúlt húsz év hagyott nyomokat rajtunk. Szerencsére láthatatlanokat és felbecsülhetetlen értékűeket is. De nem gondolom azt, hogy plasztikai sebész kése alá feküdnék.
Bosszantó, hogy a férfiak az idő múlásával jobban néznek ki, mert amíg nálunk, nőknél szarkalábakról, addig náluk szimpatikus ráncokról beszélünk.”

„Éreztem, a lelkük még fölöttünk vannak”
A Hold és a Neptunusz konstellációja jelzi a halállal kapcsolatos találkozását. „Évekkel ezelőtt óriási balesetnek voltam a szemtanúja. Az előttünk lévő autók összementek. Hívtam a tűzoltókat, a mentőket és a rendőröket. A segélykérő azt mondta, menjek az autókhoz, és mondjam el, hány halott és túlélő lehet.
Sohasem fogom elfelejteni, ahogy a menyasszony és a koszorúslány ráborult a kormányra, és ahogyan a nem élő testek ’nézték’ egymást. Azt éreztem, hogy a lelkük még fölöttünk vannak. Ez olyan élmény volt, amire nincsenek szavak, és amelyet sohasem felejtek el.”
A pandémiáról az a véleménye, ahogyan eddig minden járvány után fejlődés következett be az emberiség történetében – például a pestis után a csatornázásra, vagy a kolera után a folyóvíz használatára – most is változásnak vagyunk tanúi/részesei, például az orvostudományban új oltásokat és gyógyszereket alkalmaznak.
„Ám, hogy a viselkedésünk változik-e, és jobban odafigyelünk például egymásra, azt nem tudom, de hinni szeretném, hogy igen.”
Fotó: RTL