Címlapsztori Sztár

Rejtélyes családi titokra bukkant Oszvald Marika: nagypapája megszöktetett egy lengyel bárónőt

Megdöbbentő családi titkokra derült fény. Oszvald Marika unokaöccsétől egy részletes családfát kapott ajándékba. Felmenői között nemesek is voltak.
Oszvald Marika

Hihetetlen titkok derültek ki Oszvald Marika családjáról. Unokaöccsétől ugyanis egy családfát kapott ajándékba, így tudomást szerzett nemesi felmenőiről és egy megszöktetett lengyel bárónőről is – írja a Story magazin.

„Az anyai nagyszüleimet ismertem, de az apaiakat már nem, mert apukám fiatal, mindössze négyéves volt, amikor meghaltak a szülei. Most kiderült, az anyukáját, aki egy lengyel bárónő volt, a szabóként dolgozó nagypapám egyszerűen megszöktette. Igazán kacifántos történet, mindent én sem tudtam kihámozni.”

Várkapitány a felmenői között?

Oszvald Marika
Oszvald Marika családfát kapott ajándékba Forrás presstv2hu TV2

Renegeteg megdöbbentő dolgot tárt a színésznő elé az ajéndékba kapott családfa.

„Volt benne egy kis füzet, amiben feltüntették, kinek mi volt a foglalkozása. Akadt például várkapitány is a felmenőim között. Meg olyan is, hogy egy Oszvald elvett egy másik Oszvaldot – tehát rokonok voltak, hiszen ugyanaz volt a vezetéknevük. Ezek nagyon érdekes dolgok, és hát más idők jártak. Vannak nemesek is a családban, még anyukámnál is az volt írva, hogy nemes.”

„De természetesen nem éltünk úri körülmények között”

– mondta.

Még több hírességről olvasnál?

A szüleink és a nagyszüleink számítanak igazán

Oszvald Marika
Neki a múlt helyett a jelen számít igazán Forrás Sajtóklub RTL Klub

Oszvald Marika számára a jelen sokkal fontosabb a múlt titkainál.

„Akik igazán hatnak ránk, azok a szüleink és a nagyszüleink”

Az anyai nagypapám valójában nem volt nemes: kovács volt, a nagymamám pedig háztartásbeli. Emlékszem, hogy mentem vele a piacra virágot árulni. Mi nem voltunk gazdagok, az 50-es években egyik napról a másikra éltünk. Emiatt az ember nagyon meg tudja becsülni azt, amije van. Mostanra nem is lenne többre szükségem, a nagy vagyon nyomasztó.”

„Inkább mindennap dolgozom azért, hogy megéljek, és lekopogom, nagyon jó sorsom van”

– fogalmazott.

A teljes cikket megtalálod az eheti Story magazinban. Keresd az újságárusoknál!

Story címlap

Ajánlott videó

Előfizetés

Fizessen elő magazinunkra!

RÉSZLETEK