Sztárok

„A családunkban csak engem vonzott a rivaldafény”

Ismernek olyan magyar színésznőt, aki japán nyelvvizsgát tett? Minden bizonnyal Mikecz Estilla az egyetlen! A mi kis falunk sorozat csinos szereplője egy véletlen folytán került kapcsolatba a távol-keleti kultúrával.
a mi kis falunk sorozat a tanár sorozat barátok közt csak színház és más semmi grease holczhaffer csaba japán nyelv keleti kultúra mikecz estilla nyelvvizsga rivaldafény színésznő

A Grease című zenés film olyan hatással volt rá, hogy amikor négyévesen először látta, azonnal eldöntötte, ha törik, ha szakad, színésznő lesz. Az út azonban meglehetősen kacskaringósra sikerült, mire Mikecz Estilla elérte a célját, és a közönség megismerte a nevét. A salgótarjáni lány családjában nincsenek művészek. A színésznő anyukája egy drogériában dolgozik, édesapja rendszergazda volt. A házaspárnak négy lánya született. A szülők nem is nagyon értették, hogy a harmadik lányuk miért akar színésznő lenni. Úgy voltak vele, majd kinövi, és biztos lesz egy rendes szakmája.

Folytatás a Meglepetés magazinban!

Balázs Klári címlapfotózás

Gidamentés

Szofi a gólya

Csomagolásmentes üzlet

Iain Lindsay Britt nagykövet üzenete