Sztárok

„Győzőt eljátszani mérföldkő volt az életemben”

Néhány éve két barát behúzódott egy eresz alá az eső elől. Molnár Áronnak ekkor mondta először Szabó Győző: te leszel az életemről készülő film főszereplője – és így is lett!
dokumentumfilmek fizikai állapot herendi gábor heroin heroinos korszak mentális állapot mi kis falunk sorozat molnár áron noÁr zenekar szabó győző szurovecz kitti toxikoma című film

A tévénézőknek az RTL Klub Mi kis falunk című sorozatából ismerős Molnár Áron, ő azonban annak örül jobban, ha közéleti témákkal foglalkozó zenekara, a noÁr miatt kerül előtérbe. No és persze azért, mert ő játssza a főszerepet a hamarosan bemutatásra kerülő Toxikoma című filmben, ami nem más, mint hiteles krónikája barátja, Szabó Győző heroinnal vívott küzdelmének, leszokásának és újjászületésének.

Folytatás a Meglepetés magazinban!

Balázs Klári címlapfotózás

Gidamentés

Szofi a gólya

Csomagolásmentes üzlet

Iain Lindsay Britt nagykövet üzenete