Sztárok

„Az asztal a kékfestő terítővel a legnagyobb kincsem”

A napokban lett 90 éves Novák Ferenc, azaz Novák Tata. A legendás, Kossuth-díjas koreográfus ez alkalomból mesélt nekünk kalandokban bővelkedő életéről.
foltin jolán koreográfus kossuth-díj novák ferenc novák tata szurovecz kitti világjárvány KAPCSOLÓDÓ CIKKEK a nagy ő aktív életvitel biciklizés dancing with the stars egzisztencia exatlon hungary holczhaffer csaba kajak kammerer zoltán korcsolyázás kulifai tamás legényélet olimpikon pauman dániel síelés sport tóth dávid túrázás „Most már boldogan feladom a legényéletemet” életmód átalakítás fogyás fogyókúra kézműveskedés makranczi zalán online oktatás pandémia színésznő szinetár dóra szurovecz kitti thália színház „Hiányoznak az emberek, én szeretem az embereket.” a mi kis falunk sorozat forgatás forgatókönyvíró holczhaffer csaba horváth jános antal lovas rozi radnóti színház rendező rtl klub színésznő „A habos-babos menyasszonyi ruha nekem nem hiányzik” diana hercegnő diplomata koronavírus márton andrás páhy anna színművész „A legnagyobb félelmem, hogy hozzászokom a lustasághoz” „A szingli életnek is megvannak az előnyei” hirdetés AKCIÓS ELŐFIZETÉSEK AJÁNLATUNK TOP CIKKEK a mi kis falunk sorozat forgatás forgatókönyvíró holczhaffer csaba horváth jános antal lovas rozi radnóti színház rendező rtl klub színésznő „A habos-babos menyasszonyi ruha nekem nem hiányzik” kállay bori kertészkedés koronavírus páhy anna színésznő „A szingli életnek is megvannak az előnyei” a nagy ő aktív életvitel biciklizés dancing with the stars egzisztencia exatlon hungary holczhaffer csaba kajak kammerer zoltán korcsolyázás kulifai tamás legényélet olimpikon pauman dániel síelés sport tóth dávid túrázás „Most már boldogan feladom a legényéletemet” elhunytak ezotéria halottlátó holtak kapcsolatfelvétel nadin szellemvilág ványik dóra „A holtak elmondják, mit bántak meg az életükben!” ATV műsorvezető betegség fórum című műsor labdarúgás legyőzte a rákot rák somos andrás wekerle szabolcs Somos András, az ATV műsorvezetője kétszer is legyőzte a rákot!

Már a bejáratnál, köszönés után letol minket: „Mit csinálnak? Nem kell levenni a cipőt, ez nem mecset!” – Közben persze nevet a szeme, majd leülünk abban a nappaliban, ahol az elmúlt évtizedek során számos legendás művész fordult meg, hogy Novák Tatával eszmét cseréljen az élet nagy kérdéseiről. A koreográfus azt meséli, világjárvány ide vagy oda, mostanság sincs ez másként. Ő társasági ember, aki jó beszélgetések nélkül nem tudna élni.

Folytatás a Meglepetés magazinban!

Balázs Klári címlapfotózás

Gidamentés

Szofi a gólya

Csomagolásmentes üzlet

Iain Lindsay Britt nagykövet üzenete