Sztárok

„Most az a legfontosabb feladatom, hogy megtanuljak pihenni”

Lehet valaki egyszerre izzó szemű, harcos aktivista, szókimondó rapper és alázatos, fejlődni vágyó színész? Igen. Molnár Áron ki sem látszik a munkából, mégis boldog. Végre hamarosan bemutatásra kerül Szabó Győző önéletrajzi filmje, a Toxikoma, melynek ő a főszereplője.
a mi kis falunk sorozat aktivista gyermekbántalmazás gyűjtés hajléktalan emberek klíma- és ökológiai védelem molnár áron noÁr önéletrajzi film páhy anna pénzadományok rasszizmus szabó győző színész tabutémák toxikoma zenei formáció

Molnár Áron lendületes ember, állandóan pörög, de nem a karriervágy motiválja, hanem a közügyekért való cselekvés. Áront A mi kis falunk Matyijaként ismerhették meg a nézők, de mostanában minden idejét a mozgalmának szenteli. Három éve alapította meg a noÁr-t, ami mindent megtesz azért, hogy a művészet, a párbeszéd és a tettek erejével pozitív változásokat tudjon elérni. „

Folytatás a Meglepetés magazinban!

Balázs Klári címlapfotózás

Gidamentés

Szofi a gólya

Csomagolásmentes üzlet

Iain Lindsay Britt nagykövet üzenete