Sztárok

„A férjem emlékeztet az apukámra”

A mi kis falunk kocsmárosnéját alakító Györgyi Annának a sorozat vadonatúj epizódjaiban is jelentős szerep jutott, hiszen egy falu életében a kocsma a legfontosabb találkozópont. A színésznő magánemberként kerüli a kocsmákat, de a rázós helyek miatt nem aggódik…
a mi kis falunk györgyi anna holczhaffer csaba józsefváros kiss csaba marvel-filmek multikulti rendező sorozat színésznő utazás világtérkép

A színésznő – mint mondja – a „festői szépségű” Blaha Lujza tér környékén lakik, ahol mindig zajlik az élet. „A családommal a Corvin áruház mögött lakunk. Mások talán tartanak ettől a környéktől, de én már megszoktam, hogy itt minden nagyon multikulti. Többféle náció – muszlimok, törökök, magyarok, feketék, ázsiaiak – lakik a Józsefvárosban, engem szórakoztat a sokszínűség.

Folytatás a Meglepetés magazinban!