Sztárok

„A habos-babos menyasszonyi ruha nekem nem hiányzik”

Lovas Rozi élete nagyot fordult az elmúlt egy évben: férjhez ment és megszületett a kisfia. Misa mindössze két hónapos volt, amikor a színésznő elkezdte forgatni az RTL Klubon látható A mi kis falunk sorozatot. Vajon a kismama miért állt ilyen gyorsan vissza a munkába, és milyen közös tervei vannak a férjével?
a mi kis falunk sorozat forgatás forgatókönyvíró holczhaffer csaba horváth jános antal lovas rozi radnóti színház rendező rtl klub színésznő

Lovas Rozi kisfia, Misa a délutáni alvását tölti, így az édesanyának van egy kis ideje arra, hogy meséljen magáról. Mindenkit nagyon meglepett, amikor a színésznő a szülés után két hónappal visszatért a munkába, A mi kis falunk forgatásához. „Mivel számomra ez egy főszerep, ráadásul az ötödik évad, nem akartam cserben hagyni az össze-szokott stábot. Szerencsére a produkció részéről minden segítséget megkaptam. ”

Folytatás a Meglepetés magazinban!

Balázs Klári címlapfotózás

Gidamentés

Szofi a gólya

Csomagolásmentes üzlet

Iain Lindsay Britt nagykövet üzenete