Sztárok

Kerekes József: „Petra látta rajtam, hogy lökött vagyok”

Kerekes József egy rosszul sikerült házasság után, középkorúan találta meg a családi harmóniát. A mi kis falunk-sorozat színésze azt mondja, felesége, Petra fenekestül forgatta fel addigi, jól megszokott életét!
csuja imre forgatás holczhaffer csaba kerekes józsef mi kis falunk sorozat pubi színész udvaros dorottya

Nem kis logisztikai bravúrt igényel Kerekes József részéről, hogy idén nyáron a munkájának és a családfői kötelezettségeinek egyaránt eleget tegyen. A népszerű sorozat, A mi kis falunk forgatása ezekben a napokban is zajlik, miközben a színész két kisebb gyermeke, Luca és Ábel igényli, hogy az édesapjuk a nyári szünetben velük legyen.

Folytatás a Meglepetés magazinban!

Balázs Klári címlapfotózás

Gidamentés

Szofi a gólya

Csomagolásmentes üzlet

Iain Lindsay Britt nagykövet üzenete