Sztárok

„A változás törvényszerű, akkor is, ha nem jót hoz”

Tóth Enikő nem jön zavarba a színpadon énekes-táncos szerepben, de akkor sem, ha A mi kis falunk sorozatban megkeseredett, magányos özvegyasszonyt alakít.
a mi kis falunk sorozat hernádi judit julia roberts kazinczy-díj ki mit tud? menopauza című darab náray erika páhy anna szinkronizálás színművésznő szulák andrea tóth enikő változókor zömbikné gyöngyi zsurzs kati

Ékszerek, szemceruza, rúzs az asztalon, ruha a vállfán, fekete tűsarkú alatta. A kellékek takaros rendben, a színpadon hamarosan elkezdődik a varázslat. A színművésznő gyerekként a szülőfalujában, Taktabájon csodálkozott rá először a színpad világára, amikor egy vándorcirkusz érkezett hozzájuk. Ő maga középiskolás korában állt először színpadon a kórussal, de gyakran fellépett versmondóként is az iskolai ünnepségeken, ennek ellenére eszébe sem jutott a színészi pálya. Ehhez egy jó szemű pedagógusra volt szükség, Klári nénire, aki meglátta benne a tehetséget, és Kazinczy szépkiejtési versenyre küldte a fiatal lányt.

Folytatás a Meglepetés magazinban!

Balázs Klári címlapfotózás

Gidamentés

Szofi a gólya

Csomagolásmentes üzlet

Iain Lindsay Britt nagykövet üzenete