Lélek Sztárok

Tíz évig élt szerelemben Tímár Éva és Bujtor István: „Tudtunk egymás boldogságának később is örülni”

A mi kis falunk Joli nénije ma is szép emlékként tekint vissza azokra az évekre, amiket huszonévesen pályatársával töltött.

A mi kis falunk Joli nénije és Ötvös Csöpi tíz évig éltek együtt. „Bujtor Istvánnal nagyon szerettük egymást – mesélte a művésznő. – A hatvanas években több filmben szerepeltünk, Pécsett is együtt játszottunk, boldog, szép évek voltak, ennek ellenére huszonévesen egyikünkben sem merült fel, hogy összeházasodjunk. Barátként váltunk el, ha öröm, bánat ért, hívtuk egymást, ott voltam minden filmpremierjén, és a feleségeit is ismertem. Tudtunk egymás boldogságának később is örülni.”

Fotó: Nagy Zoltán, Fülöp Dániel

Balázs Klári címlapfotózás

Gidamentés

Szofi a gólya

Csomagolásmentes üzlet

Iain Lindsay Britt nagykövet üzenete