Riportok

„Nincs annyi szekrényünk, hogy minden kupánk elférjen”

Közel a hetvenhez, többször teljesítette az Ironman-versenyt a győri szupernagyi. Párja nemcsak Andreába, de a sportba is beleszeretett 14 évvel ezelőtt. Azóta együtt gyűjtik az érmeket.
bődi sándor fügi andrea futás fűzfői öbölátúszás ironman-verseny kajakozás kerékpározás quadratlon európa-bajnok sportos pár triatlonviadal úszás ványik dóra

A 70 az új 40 – ezt írták a közösségi oldalon Fügi Andrea és Bődi Sándor fotója alá, miután hétvégén Andrea quadratlon Európa-bajnok lett a korosztályában, míg párja a dobogó harmadik fokára állhatott fel a korcsoportjában. 750 méter úszás, 20 kilométer kerékpározás, 4 és fél kilométer kajakozás és 5 kilométer futás volt a táv. Amikor tizennégy éve megismerkedtek, Sándor már az első találkozón beszállt egy fűzfői öbölátúszásba, másnap pedig rajthoz állt egy triatlonviadalon. Azóta is együtt versenyeznek; Andrea 67 éves, Sándor rövidesen 70.