Lélek Sztárok

Harmadszor is apai örömök elé néz A mi kis falunk sztárja: Schmied Zoltánék februárra várják a babát

A színész 47 évesen ismét pelenkázni fog.

Hamarosan szülői örömök elé néz Schmied Zoltán és Ágoston Katalin, a Blikk információi szerint ugyanis a színésznő várandós, már a negyedik hónapban járhat. A mi kis falunk sztárja  harmadszor lesz édesapa: egy fia és egy lánya született az előző feleségétől, Schell Judittól.

„Hihetetlenül nagy volt az öröm, amikor kiderült, hogy érkezik a baba. Látszik, hogy tényleg a szerelmük beteljesedése a közös gyermek, vele csak erősödik a köztük lévő, amúgy is szétszakíthatatlan kapocs” – árulta el a színész házaspár egy közeli ismerőse a lapnak, az információt pedig a Centrál Színház is megerősítette. Katalin ősztől átadja a szerepeit a kolléganőinek, hogy élete legfontosabb szerepére készülhessen. A pár a Ma este felnövünk című darab munkálatai során szeretett egymásba.

Fotó: RTL

Balázs Klári címlapfotózás

Gidamentés

Szofi a gólya

Csomagolásmentes üzlet

Iain Lindsay Britt nagykövet üzenete