Vannak emberek, akik mellett folyton elfáradunk lelkileg. Szakértők szerint érdemes alaposan megfigyelni, milyen viselkedési mintákat produkál az illető.
# nárcisztikus
Egy nárcisztikus ember jelenléte lassan, szinte észrevétlenül szívja el az energiát: a környezetében folyamatos a feszültség, a bizonytalanság és önmagad megkérdőjelezése.
A családnak biztonságos helynek kellene lennie. Mégis gyakran éppen ott történnek olyan dolgok, amelyeket idegenektől soha nem tűrnénk el. Mire érdemes figyelni?
Manapság elterjedtek az online térben a „Segítség, egy nárcisszal élek együtt!” írások, és egyre gyakrabban aggatják ezt a kifejezést másokra a közbeszédben is bizonyos...
Aki régóta tinderezik, azt mondja, egy idő után olyan ez is, mint a Facebook – már ezt meg azt az arcot is ismerem… De mi van, ha tényleg egy ismerősbe akadunk, méghozzá...
Amíg egyesek bélyeget, szalvétát vagy képeslapot gyűjtenek, addig Tóth Árpád sorozatgyilkosokat. Pontosabban a leveleiket, amikkel határozott terve van!


